Artykuły dot. negocjacji

Indywidualne doradztwo, treningi negocjacyjne

Oferta / Negocjacje w biznesie

2. DORADZTWO I KONSULTACJE PRZED TRANSAKCJĄ, TRENINGI NEGOCJACYJNE

Oferuję także indywidualne treningi i doradztwo dla osób pragnących nauczyć się podstawowych lub zaawansowanych metod negocjowania – dla osób chcących trwale poprawić swoje umiejętności z zakresu negocjacji, perswazji, wywierania wpływu. Cały proces odbywa się w sposób sprawdzony i skuteczny, dzięki czemu osoby z którymi pracuję są w pełni zadowolone.

Warunki współpracy są do ustalenia indywidualnie. Zapraszam do kontaktu:

zadzwoń: +48 501 619 476 napisz: biuro@negocjator.warszawa.pl    

SŁOWO O NEGOCJATORZE

NEGOCJATOR W BIZNESIE, NEGOCJATOR BIZNESOWYDoświadczenie w negocjacjach biznesowych od 2000 roku. Trener Reprezentacji Polski w międzynarodowym turnieju negocjacyjnym. Autor wysoko ocenianych wykładów i szkoleń. Pasjonat negocjacji. Więcej informacji o negocjatorze, ostatnie osiągnięcia i krótkie podsumowanie działalności negocjacyjnej znajduje się na stronie głównej: negocjacje.  

KONTAKT

Negocjator.Warszawa.pl ul. św. Wincentego 92 03-291 Warszawa tel.kom. 501 619 476 biuro@negocjator.warszawa.pl

.

NASZE USŁUGI NEGOCJACYJNE

Negocjacje w biznesie

1. negocjacje handlowe na zlecenie (negocjacje zakupowe, cenowe, negocjowanie warunków umów, zastępstwo negocjacyjne i wsparcie w negocjacjach), 2. doradztwo i konsultacje przed transakcją (kontrakty i umowy o wiele łatwiej negocjować, jeżeli mamy w pełni opanowany proces przygotowania do negocjacji, a także znamy zasady negocjacji), 3. kursy, szkolenia, warsztaty z negocjacji biznesowych (zamknięte szkolenia, indywidualnie dopasowywane do wymagań i potrzeb uczestników).

Negocjacje dla osób prywatnych

4. Negocjacje na zlecenie – negocjacje cen przedmiotów, negocjowanie wartości i zakresu umów negocjacji dla osób prywatnych 5. Negocjacje cenowe z deweloperem, negocjacje cen nieruchomości: mieszkań, lokali, gruntów negocjacji cenowych nieruchomości: mieszkań, lokali, gruntów, negocjacji cen z deweloperem  

BAZA WIEDZY O NEGOCJACJACH

Podstawowa wiedza o negocjacjach biznesie, która ułatwi naszą współpracę

(w budowie) PODSTAWY NEGOCJACJI Co to są negocjacje? Najważniejsze pojęcia w negocjacjach. Podstawy podstaw negocjacji. Zasady negocjacji. Cele w negocjacjach w biznesie. Etapy negocjacji. Proces negocjacji biznesowych. Zaufanie w negocjacjach.  PROCES NEGOCJACJI Od czego rozpocząć negocjacje? Przygotowanie do negocjacji. Wymiana informacji w negocjacjach. Budowanie relacji w negocjacjach.  Wywieranie wpływu i perswazja.NOWY Jak negocjować, jak robić ustępstwa w negocjacjach.  Porozumienie.  TECHNIKA NEGOCJACJI Rola technik w negocjacjach.  Rodzaje stylów negocjacyjnych, rodzaje negocjatorów, sposoby negocjacji.  Przykładowe techniki negocjacji, sprzedaży wywierania wpływu i perswazji, przykłady zastosowania. Metody negocjacji, sprzedaży, perswazji. Najbardziej popularne taktyki negocjacyjne i sposoby obrony przed nimi.  Strategie negocjacyjne.  Etyka biznesu w negocjacjach. Triki i czarne zagrywki w negocjacjach.  NEGOCJATOR Zawód negocjator. Samodoskonalenie – ćwiczenia i gry negocjacyjne. 10 zasad negocjowania, które pomogą Ci w negocjowaniu w życiu. NEGOCJACJE MIĘDZYKULTUROWE, MIĘDZYNARODOWE Na co zwrócić uwagę przy negocjacjach międzykulturowych?  Przygotowanie do negocjacji międzykulturowych.  Przykładowe różnice z krajów europejskich.  Przykładowe różnice z krajów azjatyckich.  Przykład negocjacji w innej kulturze.  Mistrzostwa Świata w Negocjacjach w biznesie Warsaw Negotiation Round – relacja okiem trenera reprezentacji Polski, czyli moim. Wywiady, dyskusje, zdjęcia. CIEKAWOSTKI Najgorsze praktyki negocjacyjne.  Historie, przykłady, case z życia, omówienie.  Cytaty i aforyzmy związane z negocjacjami, biznesem.  Książki warte przeczytania – co warto przeczytać o negocjacjach, psychologii sprzedaży, wywieraniu wpływu.