Your address will show here +12 34 56 78

POZNAJ NAS

Wyjątkowo uzupełniając się na wzajem, łączymy zamiłowanie do negocjacji oraz szkoleń, aby dostarczać rozwiązania zarówno jako negocjatorzy jak i trenerzy.

  • Steve Colton
Paweł Gołembiewski

Założyciel & Dyrektor
Certyfikowany Negocjator
Trener & Coach

Paweł Gołembiewski – ur. 1981, założyciel jednej z pierwszych w Polsce firm zajmujących się stricte negocjacjami: marki Negocjator Warszawa (Negocjator.Warszawa.pl) i Akademia Negocjacji (www.AkademiaNegocjacji.pl). Doświadczenie w negocjacjach biznesowych od 2000 roku. Członek zarządu firmy Gołembiewscy, zał. 1977r. (www.Gołembiewscy.pl). Absolwent Wydziału Prawa ze specjalizacją prawo gospodarczo-handlowe, Uniwersytet w Białymstoku. Absolwent Studiów Podyplomowych dla Menedżerów Motoryzacji w Szkole Głównej Handlowej. Absolwent Studiów Podyplomowych: Psychologia w Biznesie w Akademii Leona Koźmińskiego. Akredytowany międzynarodowy negocjator z certyfikatem Certified Professional International Negotiator. Prywatnie kitesurfer, miłośnik sztuki, człowiek o wszechstronnych zainteresowaniach. Ceni sobie szczerość i bezpośredniość.

Paweł Surmacz

Partner Zarządzający
Certyfikowany Negocjator
Trener & Coach Biznesu

Swoje praktyczne doświadczenie zdobywa jako przedsiębiorca i zawodowy negocjator działający w imieniu swoich klientów oraz jako konsultant. Wcześniej pracując jako sprzedawca w Procter & Gamble. Organizator Międzynarodowych Mistrzostw Świata w negocjacjach pod patronatem honorowym Marszałka Senatu RP Bogdana Borusewicza (2015r). Jego artykuły można licznie znaleźć na blogu Negocjowanie w Biznesie oraz gościnnie w takich czasopismach jak ‘Radca Prawny’ czy ‘Estate’. Szkolenia, które prowadzi od 4 lat z zakresu komunikacji, negocjacji i przywództwa cieszą się wśród uczestników szerokim uznaniem. Jego umiejętności trenerskie potwierdza Certyfikat Europejskiego Trenera Biznesu na poziomie IV EQF.

  • Rose Lee
Zobacz też: samochody używane Mazda.